VoIP volání

Internetové volání VoIP

Pokud chcete otestovat VoIP, kontaktujte nás, +420 775 708 666 nebo This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Registrace VoIP telefonie a více informací ohledně VoIP

Jedná se o předplacenou službu, která umožňuje telefonování prostřednictvím internetové sítě s vazbou na klasické telekomunikační ústředny. V praxi to znamená, že má klient své veřejné telefonní číslo (stejně jako u pevné linky), z něhož se dovolá na kterékoliv místo na světě, a to jak na pevné linky, tak i samozřejmě do mobilních sítí. A stejně tak se na toto veřejné telefonní číslo dovolá kdokoli, prostřednictvím jakéhokoli operátora v jakékoli zemi. Klient tedy nepozná rozdíl oproti stávající telefonní lince dominantního operátora.

Stačí se tedy zaregistrovat a získáte tak veřejné telefonní číslo, z něhož můžete libovolně telefonovat. Vaši známí nepoznají rozdíl, vy ano. Rozdíl k lepšímu. Hlavní výhody ha-loo oproti pevné lince jsou:

- Neplatíte žádné paušální poplatky, nevybíráte z nepřehledných tarifů, nehrozí žádné dodatečné náklady. Nikomu se k ničemu neupíšete. Volejte kdy chcete a kolik chcete. Máte naprostou volnost.
- Online výpis hovorů a vyúčtování zdarma. Proč byste měli platit za informace o vašich voláních? Prostřednictvím online výpisů služby ha-loo máte neustálý a naprostý přehled o cenách a délkách hovorů, a to již několik minut po zavěšení sluchátka. Tento systém Vám zajistí maximální kontrolu nad výdaji za volání. A to zcela zadarmo!
- Kdykoliv můžete přestat. Neplatíte žádné ukončovací poplatky. Vždy voláte jen do výše svého kreditu. Pokud nechcete, nedobíjíte, nemáte náklady, ale příchozí volání tím nejsou zablokována. Svět se Vám dovolá.
- Téměř nulové náklady na pořízení služby. Nejjednodušší technickou variantou pro zprovoznění služby je použití softwarového klienta ve spojení s mikrofonem a sluchátky. Po aktivaci ha-loo účtu od nás obdržíte potřebné údaje k provozu, jako je číslo SIP serveru a hlavně přístupové jméno a heslo. Tyto údaje poté zadáte do nainstalovaného software a můžete telefonovat.

Připojení k internetu

Připojení k internetu kvalitní bezdrátovou technologií ve vybraných regionech příbramského okresu. Přidáváme novou službu - IP televizi do počítače, tabletu a dalších zařízení s Androidem.


Zajímá mě

Zabezpečovací technika

Elektronické zabezpečovací systémy jsou součástí ochrany Vašeho majetku. Systém může obsahovat čidla pohybu, kouře, rozbití skla atp.


Zajímá mě

IT servis

 

Naším cílem je poskytnout zákazníkovi komplexní služby v oblasti IT v nejvyšší možné kvalitě. Od návrhu, přes realizaci až po následnou správu všeho co si dnešní trh žádá.


Zajímá mě
  Microsoft Education Reseller